Opublikowano: 23.02.2012
Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych na bezpłatne zajęcia w Klubach Wolna Strefa!
Harmonogram zajęć przedstawia się następująco:
- Kielce, ul. Oboźna 5
- Zajęcia plastyczne - 06, 13, 20, 2.03. w godz. 16.30-18.30, 27.03. w godz. 14.00-16.00
- Zajęcia muzyczne – 15.03 w godz. 15.00-19.00
- Utworzenie Indywidualnych Planów Zatrudnienia – 05, 06, 08, 13, 14.03 w godz. 16.00-19.00
- Zajęcia teatralne – 10, 17, 24, 31.03 w godz. 11.30-14.00
- Kielce, ul. Krakowska 17
- Zajęcia z j. migowego – 14, 15, 21, 22, 26.03 w godz. 14.00-17.00
- Zajęcia muzyczne – 09, 23.03 w godz. 16.00-18.00
- Zajęcia plastyczne – 06, 13, 20, 27.03 w godz. 16.00-18.00
- Zajęcia muzyczne – 09, 23.03 w godz. 16.00-18.00
- Kielce, ul. Jana Nowaka Jeziorańskiego 75
- Zajęcia muzyczne – 08,15, 22, 29.03 w godz. 1`7.30-18.30, 13.03 w godz.
14.00-18.00 - Zajęcia plastyczne – 09, 20.03 w godz. 14.00-16.00 14.00-17.00
- Zajęcia teatralne – 07, 14, 21,.03 w godz. 14.30-16.30, 28.03 w godz. 15.30-17.30
- Zajęcia sportowe – 09, 23.03 w godz. 17.00-19.00, 14, 28.03 w godz. 16.00-19.00
- Kielce, Oś. Na Stoku
- Zajęcia plastyczne – 27.03 w godz. 15.00-17.00
- Zajęcia taneczne – 06, 13, 20, 27.03 w godz. 15.00-16.00, 08, 15, 22, 29.03 w godz. 16.00-17.00
- Utworzenie Indywidualnych Planów Zatrudnienia – 07, 09, 10, 12, 15, 17, 21, 22, 26.03 w godz. 16.00-19.00
- Kielce, ul. Naruszewicza 16
- Zajęcia plastyczne – 05, 07, 12, 14, 19, 21, 26.03 w godz. 14.00-17.00
- Zajęcia z j.migowego – 06, 09, 13, 16, 20.03 w godz. 17.00-19.00
- Kielce, ul. Karczówkowska 36
- Zajęcia taneczne – 16, 23.03 w godz. 16.00-18.00
- Zajęcia informatyczne – 07, 09, 12, 13, 14, 15, 16, 19, 20, 22, 23, 26, 27, 28, 29.03 w godz. 15.00-16.00,
- Zajęcia sportowe – 14, 19, 21, 26.03 w godz. 14.00-16.00
- Zajęcia breakdance – 06, 13, 20, 27.03 w godz. 16.30-18.30
- Zajęcia plastyczne – 07, 14, 21, 28.03 w godz. 15.00-17.00
- Kielce, ul. Ściegiennego 201 (Ośrodek rekreacji i hipoterapii MAAG)
- Zajęcia z socjoterapii – 07, 14, 21, 28.03 w godz. 16.30-17.00
- Podłęże 95
- Zajęcia sportowe – 26, 29.03.w godz. 16.00-18.00
- Zajęcia informatyczne – 08.03 w godz. 13.00-15.00
- Utworzenie Indywidualnych Planów Zatrudnienia – 16, 20, 23, 27.03 w godz. 16.00-19.00
- Zajęcia taneczne – 07, 14, 21, 28.03 w godz. 17.00-18.00
- Zajęcia teatralne – 13, 20, 27.03 w godz. 16.30-18.30
- Zajęcia z lektorem – 12, 19, 26.03 w godz. 17.00-19.00
- Sędziejowice
- Zajęcia z j. migowego – 21, 28.03 w godz. 16.15-18.15
- Skrzelczyce 101
- Zajęcia plastyczne – 06, 20.03 w godz. 17.00-19.00
- Zajęcia capoeira – 02, 16.03 w godz. 17.00-19.00
- Zajęcia muzyczne – 16, 23.03 w godz. 17.00-19.00
- Szyszczyce 53
- Zajęcia z j. niemieckiego – 08, 15.03 w godz. 16.30-18.30
- Zajęcia taneczne – 22.03 w godz. 16.00-18.00, 29.03 w godz. 12.00-14.00
- Zajęcia muzyczne – 07, 21.03 w godz. 16.00-18.00
- Pierzchnica, ul. Mickiewicza 1
- Zajęcia taneczne (Capoeira) – 12.03 w godz. 15.00-17.00, 24.03 w godz. 12.00-13.00, 26.03 w godz. 16.00-17.00
- Zajęcia plastyczne – 08, 22.03 w godz. 15.15-17.15
- Zajęcia muzyczne – 07, 14.03 w godz. 14.00-16.00
- Kostomłoty I, ul. Podmiejska 142
- Zajęcia teatralne – 15, 22, 29.03 w godz. 17.00-19.00
- Zajęcia plastyczne – 14, 15, 16, 19, 22, 29.03 w godz. 17.00-19.00
- Celiny 22
- Zajęcia informatyczne – 21.03. w godz. 13.00-15.00
- Zajęcia taneczne – 05, 12, 19, 26.03 w godz. 16.00-17.00
- Zajęcia muzyczne – 09, 16, 23, 30.03 w godz. 18.00-19.00
- Grzymałów, ul. Kościelna 8
- Zajęcia plastyczne – 08, 13, 15, 28.03 w godz. 14.00-16.00
- Zajęcia taneczne – 13, 27.03 w godz. 15.30-17.30
- Zajęcia muzyczne – 09, 22.03 w godz. 16.00-18.00
- Przededworze
- Zajęcia z j. angielskiego – 05, 19.03 w godz. 17.00-18.00
- Zajęcia z j. niemieckiego – 14, 21.03 w godz. 15.00-16.00
- Zajęcia taneczne – 08, 15, 22, 29.03 w godz. 16.00-17.00